Veleučilište u Slavonskom Brodu

  
.

dr. sc. Sanja Knežević, mag. oec., v. pred., v. d. pročelnica Društvenog odjela

Sanja.Knezevic@vusb.hr

Slavonski Brod, Hrvatska

Telefon: +385492805

konzultacije: utorak 09:00-11:00


Hrvoje Sivrić, mag. cin., v. pred., Prodekan za razvoj i stručni rad

Hrvoje.Sivric@vusb.hr

Slavonski Brod, Hrvatska

Telefon: +385492805

konzultacije: ponedjeljak 12:00-14:00


Višnja Bartolović, mag. oec., v. pred.

Visnja.Bartolovic@vusb.hr

Slavonski Brod, Hrvatska

Telefon: +38535492638

konzultacije: četvrtak 12:00-14:00


Mirko Cobović, mag.ing.el., univ. spec. oec., v. pred.

Mirko.Cobovic@vusb.hr

Slavonski Brod, Hrvatska

konzultacije: četvrtak 11:00-13:00


dr. sc. Maja Vretenar Cobović, mag. oec., prof. v. š.

Maja.VretenarCobovic@vusb.hr

Slavonski Brod, Hrvatska

Telefon: +38535492633

konzultacije: četvrtak od 09:00-11:00


dr. sc. Lena Duspara, univ. spec. oec., prof. v. š.

Lena.Duspara@vusb.hr

Slavonski Brod, Hrvatska

Telefon: +38535492805

konzultacije: srijeda 13:00-15:00


dr. sc. Anita Kulaš Mirosavljević, mag. oec., v. pred.

Anita.Kulas@vusb.hr

Slavonski Brod, Hrvatska

Telefon: +38535492633

konzultacije: ponedjeljak od 09:00-11:00


doc. dr. sc. Milan Stanić, dipl. oec., v. pred.

Milan.Stanic@vusb.hr

Slavonski Brod, Hrvatska

Telefon: +385492807

konzultacije: ponedjeljak 10:00-12:00


dr. sc. Andreja Katolik Kovačević, mag. oec., pred.

Andreja.Katolik@vusb.hr

Slavonski Brod, Hrvatska

Konzultacije: ponedjeljak 11:00 – 13:00


Ivona Blažević, mag. oec. pred.

Ivona.Blazevic@vusb.hr

Slavonski Brod, Hrvatska

Konzultacije: srijeda 11:00 – 13:00


Maja Čuletić Čondrić, prof., v. pred.

Maja.CuleticCondric@vusb.hr

Slavonski Brod, Hrvatska

Telefon: +385492809

Konzultacije: utorak 10:00 – 11:00 (najaviti na mail)


Marina Stanić Šulentić, mag.oec., pred.

Marina.Stanic-Sulentic@vusb.hr

Slavonski Brod, Hrvatska

Konzultacije: srijeda 11:00 – 13:00


Bilinogojstvo

Menadžment

Strojarstvo